Mobilne lampy na balkon i do ogrodu

Oświetlenie

Wybieramy źródło zasilania

„W przypadku oświetlenia zewnętrznego, poszukiwania naszego wymarzonych lamp rozpoczynamy zazwyczaj od wyboru źródła zasilania. Jeśli nie dysponujemy przygotowaną wcześniej instalacją elektryczną, najlepszym rozwiązaniem będą lampy na baterie lub energię słoneczną. Czerpanie energii ze słońca jest na szczęście całkowicie bezpłatne i tego rodzaju oświetlenie można umieścić wszędzie tam, gdzie operuje słońce ładujące panel. Lampy zasilane bateryjnie zapewnią z kolei setki godzin światła, zanim będą wymagać wymiany baterii” – mówi Monika Sumorek z Ardant.pl.

lampy na balkon i do ogrodu
M Sponge tarasowe,
fot. Ardant

Czy kiedykolwiek stworzyliście oświetlenie na swoim letnim tarasie, tylko po to, by zdać sobie sprawę, że nie jest tak doskonałe, jak sobie wyobrażaliście? A przecież wystarczy chwycić bezprzewodową lampę za uchwyt (np. model Strap To Go lub Ara to Go) i umieścić ją w dowolnym miejscu, aby osiągnąć zupełnie nowy klimat w przestrzeni. Duńskie lampy Design For The People, zapraszają do „zabrania ich gdziekolwiek” – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu. A dzięki różnym wymiennym akcesoriom do lamp Kettle i i Sponge marki Nordlux, można nawet określić rodzaj lampy, która najlepiej będzie pasować do wymarzonego ogrodu lub tarasu.

lampy na balkon i do ogrodu
Ogrodowe Lampy – Trivet,
fot. Ardant

„Spróbuj użyć wielu lamp umieszczonych na różnych wysokościach, aby stworzyć atrakcyjną równowagę między ciemnością a światłem. Zadbaj o kilka źródeł oświetlenia (np. stołowe, wiszące, podłogowe i lampę ze szpikulcem do ziemi) z jednej kolekcji, by osiągnąć wyjątkową aranżacyjną harmonię” – dodaje Monika Sumorek.

Zobacz również:

http://architektura.info.pl/2021/06/11/murowana-sciana-zrob-to-sam/

Ładowanie USB

Dzięki dużej gamie duńskich przenośnych lamp Nordlux, Design For The People i Paulmann, można cieszyć się przebywaniem na zewnątrz po zmroku, bez konieczności instalowania kabli. Propozycje dostępne w ofercie Ardant stanowią atrakcyjne połączenie formy i funkcji. Konstrukcja przenośnych lamp została zaktualizowana o nowoczesną technologię LED, a ich ładowanie odbywa się za pomocą mini-USB. Rezultatem są eleganckie, praktyczne i przenośne lampy, które można dostosować do każdej okazji, dostosowując jasność od pełnej mocy do przytulnego oświetlenia.

lampy na balkon i do ogrodu
M Kettle tarasowe,
fot. Ardant

Prosta konstrukcja i miękkie kształty kolekcji Sponge Nordlux sprawiają, że lampy można bez problemu przenosić w różne miejsca, a jasność światła regulować na trzech poziomach. Bateria ma żywotność do pięciu godzin przy pełnej mocy, a nawet dłużej, jeśli światło zostanie przyciemnione do delikatnego. Ta piękna seria daje wiele możliwości, ponieważ można ją umieścić w kwietniku, na podjeździe lub tarasie. Sponge wykonana jest z twardego plastiku i jest odporna na wiatr i wodę. W sklepie Ardant.pl dostępna jest w wersji wiszącej, stołowej, jako lampa podłogowa i dogruntowa.

Lampy solarne

Wyprowadzenie wnętrza na zewnątrz nigdy nie było łatwiejsze dzięki dekoracyjnym lampom zasilanym energią słoneczną – Bob i Leo.

lampy na balkon i do ogrodu
Bob Nordlux,
fot. Ardant

Po prostu umieść przenośne lampy w słonecznym miejscu, a gdy nadejdzie zmierzch, obserwuj, jak włączają się automatycznie, aby oświetlić przestrzeń i stworzyć scenę idealną na ciepłą letnią noc.

Sprawdź także:

http://gazetainstalacyjna.pl/2021/06/04/elastyczny-klinkier-elabrick-niezwykla-okladzina-fasad/

Źródło:

Ardant

Related posts

Leave a Comment