Bizzarto prezentuje kolekcję łóżek tapicerowanych: doskonały związek komfortu i stylu

sypialnia

Bizzarto, renomowana marka specjalizująca się w dostarczaniu najwyższej jakości mebli do wypoczynku, poszerza swoją ofertę o nową kolekcję łóżek tapicerowanych. Wprowadzenie pięciu premierowych modeli jest rezultatem współpracy z biurem projektowym Grynasz Studio.

Kolekcja ta stanowi kolejny etap kreatywnej współpracy między polską marką meblową Bizzarto a uznanym Grynasz Studio. Projektanci Marta Niemywska-Grynasz i Dawid Grynasz eksperymentują z nowymi materiałami, technologiami oraz wykorzystują osiągnięcia współczesnego rzemiosła, co przekłada się na liczne innowacyjne produkty i projekty łączące sztukę i design. Wszystkie ich projekty charakteryzują się harmonią piękna, komfortu i funkcjonalności. Do już istniejących kolekcji mebli wypoczynkowych Zen, Bofii i Dune marki Bizzarto dołączają teraz eleganckie łóżka tapicerowane o modelach Aztec, Hiddo, Modulo, Zen i Dune, zaskakujące niekonwencjonalnymi formami i progresywnymi rozwiązaniami.

kolekcję łóżek tapicerowanych

W dzisiejszych czasach pragniemy, aby wnętrza nie tylko sprzyjały miłemu spędzaniu czasu, ale także celebrowały każdą chwilę. Oczekujemy od mebli nie tylko najwyższego komfortu, ale również przyjemności płynącej z posiadania pięknych przedmiotów. Pragniemy, aby były one nośnikiem emocji, pobudzały naszą wrażliwość, tworzyły wspomnienia, a także pomagały odnaleźć spokój lub naładować energię. Z myślą o tych potrzebach Bizzarto stworzyło najnowszą kolekcję łóżek, stając się ekspertem w dziedzinie domowego wypoczynku. Nowe propozycje zachowują tę samą rzemieślniczą precyzję, skupienie na detalu i perfekcyjne wykonanie, które charakteryzują dotychczasowe kolekcje. Materiały najwyższej jakości, przetestowane i poddane surowej kontroli jakości gwarantują trwałość i satysfakcję z użytkowania.

Zobacz także: Wyzwania związane z odnawianiem wejść do budynków mieszkalnych >>

Pod względem wzornictwa nowa kolekcja łóżek tapicerowanych prezentuje się jako absolutna awangarda. Ich pełne emocji formy ukrywają ciekawe rozwiązania, dowodząc, że design może być zarówno progresywny, jak i subtelny. Flagowy model Dune, będący rozwinięciem kolekcji sof, wyróżnia ta sama miękka linia, a wygląd łóżka nawiązuje do kształtu sofy Dune. Tapicerowany zagłówek może być wykończony drewnianymi półkami, a klient ma wybór spośród różnych kolorów i rodzajów tkanin obiciowych. – To wspaniała koincydencja, że zaledwie kilka dni po tym, jak sofa Dune otrzymała Diament Meblarstwa, rozpoznawany przez konsumentów znak dobrego wzornictwa i jakości, możemy oficjalnie ogłosić premierę łóżka Dune, będącego kontynuacją kolekcji sof. Wszyscy nasi klienci, których swoim wyjątkowym designem ujęła ta modułowa kolekcja do salonu, będą zachwyceni również projektem łóżka – mówi Małgorzata Jeżowska, marketing manager Bizzarto. Model dostępny jest w różnych szerokościach oraz w wersji z pojemnikiem na pościel.

Nietuzinkowe rozwiązania to także domena modelu Hiddo. Jego tapicerowany zagłówek kryje ukryte drewniane półki pomiędzy dwiema warstwami oparcia, co czyni go równie atrakcyjnym zarówno od przodu, jak i od tyłu. Fascynująca forma intryguje, zachęcając do poszukiwania niekonwencjonalnych sposobów aranżacji przestrzeni sypialni.

kolekcja łóżek tapicerowanych

Zagłówek łóżka Modulo, składający się z pionowych tapicerowanych paneli, został zaprojektowany w modularny sposób. Może być dostosowany do różnych szerokości zgodnie z preferencjami użytkowników. Niezwykłym uzupełnieniem zagłówka są drewniane półeczki, które można umieścić na różnych wysokościach ramy łóżka, po obu jej stronach, a także na górnej krawędzi.

Model Zen, będący rozwinięciem kolekcji sof, wyróżnia się minimalistyczną i harmonijną bryłą, uzupełnioną o linearny rysunek detali ramy – drewnianej lub metalowej. Jego lekka forma, z zagłówkiem z poduszek, promieniuje spokojem, wprowadzając równowagę do wnętrza i kusząc obietnicą wyjątkowego relaksu.

Natomiast odważny Aztec oferuje aż trzy różne kształty zagłówka: zbliżony do prostokąta z zaokrąglonymi narożnikami oraz w dwóch bardziej fantazyjnych wersjach, które zachwycają rzeźbiarską formą. Subtelne detale przyciągają uwagę, takie jak niewielka półeczka blisko ramy łóżka i szerokie nóżki, które przy wezgłowiu są ustawione prostopadle.

Źródło:
Bizzarto

Related posts

Leave a Comment