Meble modułowe – dla lubiących eksperymentować

Aranżacje wnętrz

Jakie są zalety sofy modułowej?

Konfigurowalna sofa modułowa jest idealna do dużych domów, klasycznych mieszkań lub mniejszych pomieszczeń, gwarantując najbardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni. Jej spersonalizowany charakter umożliwia dopasowanie bryły do ulubionego sposobu, w jaki się relaksujesz i spędzasz czas.

Meble modułowe
Sofa modułowa w odcieniach grafitu,
fot. Gala Meble

Elastyczność takich mebli jest wyjątkową zaletą także w większych przestrzeniach, jeśli spontanicznie masz ochotę zmienić układ, tworząc z dużego zestawu w kształcie litery „U” np. mniejszą sofę i dwa szezlongi. Modułowość mebli ułatwia także ich transport, wniesienie i manewrowanie nimi w mniejszych przestrzeniach.

Zobacz również:

http://architektura.info.pl/2021/06/24/5-nowych-kolorow-plytek-klinkierowych-elabrick-inspirowanych-swiatowymi-zakatkami/

Wpisane w przestrzeń

Meble modułowe są nie tylko świetnym elementem dekoracyjnym przestrzeni mieszkalnej na otwartym planie, ale tworzą także naturalny podział między kuchnią, jadalnią i salonem. Jedną z największych zalet zestawów modułowych oferowanych przez Gala Collezione jest to, że kształt i funkcje mebla dostosowują się i zmieniają zgodnie z Twoimi potrzebami.

Meble modułowe
Sofa modułowa w odcieniach czerwieni,
fot. Gala Meble

Bez względu na to, czy poszukujesz miejsca dla powiększającej się rodziny, czy po prostu nachodzi Cię ochota na nowy układ siedzeń, można je łatwo zmniejszyć, rozszerzyć lub przearanżować. Świetnie sprawdzają się także jako forma funkcjonalnego odgrodzenia. Jeśli masz otwartą kuchnię, naturalnie podzielą pokój, będąc nadal przestrzenią dostępną dla wszystkich domowników.

Meble modułowe
Sofa modułowa w odcieniach beżu,
fot. Gala Meble

Niezależnie od tego, czy jest to mąż, nastoletni syn, czy babcia potrzebująca chwili spokoju, modułowa sofa Milan, Karten, Volta, Plaza lub Oviedo, będzie idealnie dopasowanym, wygodnym miejscem, w którym można zrelaksować się w bardzo komfortowy sposób.

Znajdź swój idealny układ

Sofy modułowe można zamówić w salonie meblowym jako zaprojektowane przez nas samych, gotowe, zintegrowane układy z rozkładaną funkcją spania, barkiem czy sterowaną manualnie, elektrycznie lub akumulatorowo funkcją relaksu.

Meble modułowe
Sofa modułowa w odcieniach szarości,
fot. Gala Meble

Poszczególne elementy można też rozmieścić w całej przestrzeni salonu jako samodzielne bryły. Wersje lewostronne, prawostronne, szezlongi i pojedyncze moduły dostępne są w szerokiej gamie wzorów i tkanin, które będą pasować do każdego wnętrza.

Sprawdź również:

http://gazetainstalacyjna.pl/2021/06/14/okap-szafkowy-gest-control-od-solgaz-zarzadzaj-kuchnia-za-pomoca-gestow/

Źródło:

Gala Meble

Related posts

Leave a Comment