Wzornicza różnorodność współczesnych foteli

Trendy we wnętrzach

Nowoczesne fotele w wersji z podnóżkami czy sterowaną elektrycznie funkcją relaksu, pozwalającą na wygodną zmianę kąta nachylenia mebla do pozycji półleżącej, to świetny sposób na wyznaczenie centralnego punktu w każdej przestrzeni, niezależnie od tego, czy będzie to róg sypialni, czy miejsce przy kominku w salonie. Propozycje Fabryki Mebli Gala Collezione, cieszą się ogromną popularnością i chętnie zapraszamy je do naszych mieszkań.

Współczesne fotele
Sofy i fotele w odcieniach szarości i różu,
Fot. Gala Meble

W ofercie polskiego producenta znajdziemy nie tylko znane i dobrze rozpoznawalne modele Voss, Monday, Nicea, Jana, Nola czy Lorien, pasujące wzorniczo do sof i narożników z tych samych kolekcji. Część z nich – jak na przykład Piko, Busto lub Tom – wyposażono w możliwość rozłożenia manualnego lub za pomocą elektrycznych sensorów. Tzw. funkcja relaksu pozwala w pełni cieszyć się chwilą, podczas komfortowego wypoczynku w pozycji półleżącej, z uniesionymi stopami.

Z dużymi uszami

Klasyczne uszaki Flo, Fido, Lorien, Forli i Neo II namawiają na zabawę obiciem: od klasycznych szarości, przez pastele, po bardziej zdecydowane kontrasty chromatyczne, zaspokajające każdą potrzebę stylu. W jasnych i odważnych kolorach jeszcze bardziej podkreślają swoją obecność w przestrzeni.

Współczesne fotele
Fotel w odcieniach różu,
Fot. Gala Meble

Większe gabarytowo – tworzą idealne miejsce na wtulenie się i zrelaksowanie. Znajdziemy tu zarówno modele smukłe, jak i bardziej rozłożyste; propozycje przeznaczone do wnętrz nowoczesnych, loftowych, a także tych z nutą glamour.

Gabinetowy szyk

Wybór luksusowych skórzanych foteli od Gala Collezione idealnie wpisuje się w każde pomieszczenie do pracy, kreując reprezentacyjny punkt centralny lub bardziej „wyluzowaną” przestrzeń.

Współczesne fotele
Skórzana sofa i fotel w odcieniach brązu,
Fot. Gala Meble

Jeśli zależy Wam na poczuciu szyku i szlachetności, postawcie na klasyczne obicia w kolorach: koniak, elegancka czerń, kremowy, czekoladowy lub musztardowy. Fotel pokryty skórą zachowa się jak dobre wino. Z biegiem lat nabierze cech nadających mu niepowtarzalnego uroku i klasy.

Zobacz również:
http://architektura.info.pl/2021/08/13/dom-z-egzotyczna-elewacja/

A może szezlong?

Najsłynniejszym szezlongiem w historii jest z pewnością LC4, zaprojektowany przez Le Corbusiera w latach 20. ubiegłego wieku. To prawdziwa ikona designu, obecna w wielu muzeach na całym świecie, z konstrukcją ze stalowych rur i tapicerowanym siedziskiem pokrytym skórą. Pikowane propozycje Lord i Nicea od Gala Collezione czerpią z tej tradycji.

Współczesne fotele
Sofa i fotel w odcieniach zieleni,
Fot. Gala Meble

Zaskakują miękkością, kształtami oraz kolorystyką dostępnych wzorów tkanin i skór, pozwalającą na ciekawe zestawienia i kontrasty. Przyciągają uwagę swą formą, dlatego ważne jest, by odpowiednio zaprojektować ich pozycję w otoczeniu. Niezależnie od tego, czy Twój gust zaspokoi szykowna skóra, przytulny uszak czy też luksusowy szezlong, w ofercie marek Gala Collezione i Sweet Sit znajdziesz idealne współczesne fotele, w przypadku których słowo „odpoczynek” nabiera nowego znaczenia.

Sprawdź także:
http://gazetainstalacyjna.pl/2021/08/11/kauczuk-bostik-perfect-seal-dach-komin-doskonale-odporne-uszczelnienie-dekarskie/

Źródło:
Gala Meble

Related posts

Leave a Comment