Idealny porządek w domowej spiżarni – to możliwe!

Aranżacje wnętrz

Idealna szafka kuchenna nie istnieje… Czy na pewno? Każdy może wyobrazić sobie sytuację powrotu do domu z dużą ilością zakupów przeznaczonych na rodzinną imprezę, które trzeba szybko rozpakować i poukładać, bo kolejne obowiązki już czekają.

Rozwiązaniem codziennych problemów związanych z utrzymaniem porządku w kuchni mogą być szafki, które są pakowne, funkcjonalne oraz wygodne w użytkowaniu. W idealnej szafce każdy przedmiot jest pod ręką i nigdy się nie gubi, a mebel cechuje elegancja i nowoczesność. Może się wydawać, że to niemożliwe, ale…

Domowa spiżarnia
Idealna szafka kuchenna,
fot. Peka

…z systemem szafek Tandem niemożliwe staje się możliwe! Szafki otwiera lekki ruch ręki, a wewnątrz kryje się pakowna i przejrzysta spiżarnia zdolna pomieścić ogromne zapasy. Możesz przechowywać tu produkty zarówno na wysuwanych półkach, jak i na drzwiach.

Zobacz także:

http://architektura.info.pl/2021/06/30/aranzujemy-salon-na-lato/

Tandem umożliwia przechowywanie dosłownie wszystkich suchych produktów w jednym miejscu. Zapewnia doskonały wgląd w zawartość zapasów. Dzięki temu nie ma potrzeby przeszukiwania całej kuchni podczas tworzenia listy zakupów czy przygotowywania. Po prostu doskonale wiesz, gdzie jest to, czego potrzebujesz.

Domowa spiżarnia
System szafek Tandem,
fot. Peka

Kolejnym atutem systemu jest dostępność wszystkich przechowywanych produktów. W momencie otwierania drzwi, tylne półki przybliżają się, co zapewnia niezwykłą łatwość sięgnięcia nawet w najgłębsze zakamarki tej wyjątkowej spiżarni. Bez wysiłku, bez nachylania się i bez przekładania innych produktów. System Tandem oferuje również dodatkowy sposób na usprawnienie organizacji przechowywania.

Małe koszyki umożliwiają uporządkowanie Twoich produktów w sposób tematyczny. Jeśli masz zatem wiele rodzajów np. mąki, ryżu, makaronu, słodyczy lub przetworów – to rozwiązanie ułatwi Ci zarządzanie twoimi zapasami w kuchni.

Sprawdź także:

http://gazetainstalacyjna.pl/2021/06/22/rola-okien-w-zielonym-budownictwie/

Źródło:

Peka

Related posts

Leave a Comment