Aranżujemy salon na lato

Aranżacje wnętrz

W stronę morza

Prostym sposobem na przekształcenie przytulnej zimowej aranżacji w letni azyl jest wymiana ciężkich zasłon na lżejszą wersję. Jeśli zależy nam na neutralnym wystroju, użycie stonowanej palety odcieni beży i szarości, w połączeniu z naturalnymi teksturami, które przywodzą na myśl wybrzeże, sprawi, że salon nabierze klasy i elegancji.

Aranżacja salonu
Aranżacja salonu w odcieniach brązu i błękitu,
fot. GalaMeble

Chcąc zatrzymać klimat lata w domu przez cały rok, można zdecydować się na meble wypoczynkowe w letnich barwach. Narożnik Nola od Gala Collezione w delikatnym odcieniu niebieskiego, zwanym baby blue, postarzane drewniane meble, wiklinowe fotele, jutowe kosze, morskie motywy dekoracyjne i akcesoria ze szkła dodadzą takiemu wnętrzu wyluzowanej nadmorskiej atmosfery.

Zobacz także:

http://architektura.info.pl/2021/06/29/wymarzona-lazienka-czyli-jaka/

Fokus na żywy kolor

Piękne błękitne niebo i podnoszące na duchu światło słoneczne mogą posłużyć jako inspiracja do aranżacji salonu w energetycznych kolorach zieleni, pomarańczy, czerwieni, różu czy żółtego. Wystarczy np. zgrabna sofa Forli z fotelami od Gala Collezione i dodatki w żywym odcieniu, aby całkowicie zmienić klimat salonu, nadając mu wygląd przypominający gorącą Hiszpanię, greckie czy włoskie wyspy. Żywy granat sofy Olbia lub turkusowy zestaw modułowy Karato, stworzy radosny wystrój, który z pewnością sprawi, że będziesz się uśmiechać przez cały rok.

Aranżacja salonu
Aranżacja salonu w odcieniach żółci i niebieskiego,
fot. GalaMeble

Ożyw swój salon podnoszącymi na duchu odcieniami pomarańczy i zieleni. Kolekcja Lorien, podobnie jak każda inna z oferty Gala Collezione, mogą występować w dowolnym kolorze z palety wzorników obić. Razem stworzą żywą mieszankę, którą pogłębisz, dodając np. odrobinę fuksji i błękitu na poduszkach. Odważne kolory w salonie będą przypominać klimat Miami Beach, a kto z nas nie chciałby znaleźć się tam choćby na chwilę.

Sprawdź również:

http://gazetainstalacyjna.pl/2021/06/22/rola-okien-w-zielonym-budownictwie/

Źródło:

GalaMeble

Related posts

Leave a Comment