Fotel Chic Lounge – rozsiądź się wygodnie

Aranżacje wnętrz

W biurze i w domu

Fotel Chic Lounge to nie tylko finezyjna forma, która idealnie sprawdzi się we wnętrzach mieszkalnych, ale też w przestrzeniach publicznych. Cechuje go ergonomia i precyzyjne wykonanie, które gwarantują maksymalny komfort użytkowania. Zaprojektowany z niezwykłą starannością, daje możliwość połączenia skóry i tkaniny. W skład kolekcji Chic Lounge wchodzą także podnóżek oraz poduszka, a sam fotel posiada dwie wersje oparcia: wysoką i niską.

fotel
Kultowy fotel Chic Lounge w odcieniach brązu,
fot. Profim

Całość dostępna jest na cienkim, metalowym stelażu typu płoza lub na 4-ramiennej bazie w wersji: czarnej, metalik, chromowanej, białej, szarej, grafitowej oraz złotej. Bryła fotela wykonana została z metalowego stelaża zalanego pianką poliuretanową, dzięki czemu mebel ma ergonomiczny profilowany kształt.

Minimalistyczne wzornictwo foteli Chic Lounge sprawia, że pasują one do wnętrz biurowych, hotelowego lobby czy stref wspólnych i relaksu. Ich smukła forma będzie także ozdobą domowego salonu czy gabinetu. Wygodne profilowanie i opływowy kształt z pewnością zachęcą do odpoczynku z dobrą książką, czy spotkań z przyjaciółmi przy kawie. Dodatkowo model Chic w wersji F umożliwia osobie siedzącej delikatne, przyjemne kołysanie.

fotel
Kultowy fotel Chic Lounge w odcieniach niebieskiego,
fot. Profim

Zobacz także:

http://architektura.info.pl/2021/05/12/polska-stolarka-na-amerykanskim-rynku/

Kto za tym stoi?

Klarowność wypowiedzi, poszukiwanie prostoty, ale też zrównoważona elegancja to główne zasady, którymi kieruje się w swoich pracach Christophe Pillet. Doskonała znajomość zmysłowości i subtelność uczyniły z niego jednego z nielicznych francuskich projektantów, którzy zdobyli światową sławę w projektowaniu hoteli, butików oraz w kierowaniu projektami artystycznymi w USA, Wielkiej Brytanii i Japonii. Pillet zdobył międzynarodowe uznanie za skalę i jakość swej twórczości.

fotel
Kultowy fotel Chic Lounge w odcieniach szarości,
fot. Profim

Od architektury, poprzez transformację obiektów, projektowanie mebli, po kierownictwo artystyczne – projekty sygnowane jego nazwiskiem są nierozerwalnie związane z najlepszymi prestiżowymi markami, między innymi: Lacoste, Jean-Claude Jitrois, Catherine Malandrino, Lancel, Le Tannneur International. Dla Profim zaprojektował premierowe kolekcje: Chic, Chic Air oraz stoliki uzupełniające linię Chic.

Dla architektów oraz wszystkich zainteresowanych designem i urządzaniem wnętrz biurowych Flokk przygotował bazę obiektów do programów AutoCAD, 3DS Max i Arcon oraz komplet tekstur.

Zobacz także:

http://gazetainstalacyjna.pl/2021/04/27/cosentino-zaangazowane-w-przyszlosc/

Źródło:

Profim

Related posts

Leave a Comment