Urządzasz łazienkę? Inspiracje są KOŁO Ciebie!

Architektura wnętrz

Domowa łazienka to dziś nie tylko przestrzeń zaspokajania naszych potrzeb związanych z utrzymaniem higieny osobistej. Traktujemy ją także jako prywatną oazę spokoju. Miejsce, w którym możemy zregenerować siły po ciężkim dniu.

Inspiracje łazienkowe
Łazienka w odcieniach grafitu z drewnianymi dodatkami,
fot. KOŁO

Wszyscy szukamy sposobu na estetyczną i funkcjonalną łazienkę. Taką, która przetrwa próbę czasu i za kilka, a nawet kilkanaście lat, wciąż będzie dobrze służyć. Od czego powinniśmy zacząć jej planowanie, by spełniała swoje funkcje? Z odpowiedziami na te i inne pytania przychodzi periodyk KOŁO.

KOŁO wie najlepiej!

Doświadczenia marki KOŁO w łączeniu atrakcyjnej formy oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych pozwoliły stworzyć kompleksową ofertę dla każdej łazienki, niezależnie od jej wielkości i charakteru. Uwzględniając specyficzne oczekiwania i potrzeby konsumentów, marka KOŁO przygotowała unikatową propozycję.

Inspiracje łazienkowe
Drewniana podłoga w łazience,
fot. KOŁO

To elektroniczny magazyn pełen inspirujących projektów firmy. Przedstawione w nim aranżacje udowadniają, że niezależnie od metrażu czy preferencji domowników, łazienka może być dopasowana do potrzeb każdego użytkownika, z dbałością o najmniejszy detal.

Surowa i minimalistyczna, zgodna z najnowszymi trendami, a może pełna ponadczasowego wzornictwa i komfortowa? Różnorodność zaprezentowanych stylów udowadnia, że jedynym ograniczeniem jest tylko wyobraźnia.

Inspiracje łazienkowe
Łazienka w odcieniach grafitu,
fot. KOŁO

Oprócz gotowych produktów i pomysłów na aranżacje, magazyn dostarcza także praktycznych wskazówek, które pomogą urządzić wygodną łazienkę na lata. Jak optymalnie zaplanować przestrzeń? Czym się kierować wybierając wyposażenie? Jakie są najczęstsze dylematy kupującego? To tylko niektóre tematy, które można znaleźć w periodyku.

Zobacz także:

http://architektura.info.pl/2021/04/22/posadzki-zywiczne-deckshield-na-parkingu-apartamentow-przy-warzelni-w-browarach-warszawskich/

Inspiracje łazienkowe
Łazienka w odcieniach bieli i beżu,
fot. KOŁO

Planowanie łazienki powinniśmy zacząć od przemyślenia, kto będzie z niej korzystał i dokładnie przeanalizować nasze oczekiwania, preferencje oraz możliwości przestrzenne. Jeśli mamy w domu kilka łazienek, w jednej możemy umieścić wannę, a w drugiej prysznic. Jeśli dysponujemy tylko jedną łazienką i absolutnie nie da się tam pomieścić wanny i natrysku, warto zastanowić się nad wanną i parawanem. Koniecznie musimy wziąć pod uwagę miejsce do przechowywania kosmetyków, środków czystości, ręczników itp.. Naprawdę warto wykorzystać każdy centymetr. Podsumowując, projekt zawsze zaczynamy od dokładnego określenia funkcji. Dopiero kiedy mamy zaplanowany optymalny układ wnętrza, możemy przejść do estetyki. – opowiada na łamach periodyku Ida Mikołajska, architektka, współwłaścicielka pracowni MIKOŁAJSKAstudio.

Sprawdź również:

http://gazetainstalacyjna.pl/2021/04/14/system-przeciwwilgociowy-bostik-skuteczne-zabezpieczenie-podlogi/

Źródło:

KOŁO

Related posts

Leave a Comment