Skuteczny sposób na alergię – Antyalergiczna moskitiera tesa® filtrująca pyłki

urządzenia do domu

Czy znasz objawy alergii, takie jak nieżyt nosa, kichanie, łzawienie i zaczerwienienie oczu, a nawet zapalenie spojówek i pokrzywka? To typowe reakcje alergiczne wywołane pyleniem roślin. Choć najbardziej nasilają się one wiosną, nieprzyjemne objawy alergii mogą występować również latem. Jak możemy im zapobiec? Skutecznym rozwiązaniem jest montaż antyalergicznej moskitiery tesa®, która filtruje pyłki. To nowatorskie rozwiązanie łączy zalety tradycyjnej moskitiery, chroniącej przed owadami, z innowacyjną ochroną przed alergenami.

Wiadomo, że alergie nasilają się wiosną, ponieważ wtedy pyli największa ilość roślin. Jednak nie oznacza to, że latem nie możemy odczuwać uciążliwych dolegliwości. W okresie od czerwca do sierpnia występuje duża ilość pyłków trawy, komosy i bylicy, co powoduje liczne objawy alergii wziewnych i skórnych. Oprócz czynników uczulających, rosnące stężenie zanieczyszczeń w powietrzu przyczynia się do wzrostu problemu alergii, dotykając coraz więcej osób, zarówno w mieście, jak i na wsi.

Antyalergiczna moskitiera tesa® z filtrem przeciw pyłkom

Dlatego alergicy powinni szczególnie chronić się przed negatywnym wpływem unoszących się pyłków, które utrzymują się w powietrzu przez kilka miesięcy i osłabiają ogólną kondycję organizmu. Ograniczenie kontaktu z alergenami jest skutecznym sposobem na złagodzenie objawów uczulenia. Należy jednak pamiętać, że niemożliwe jest całkowite zabezpieczenie przed pyleniem roślin i owadami podczas przebywania na zewnątrz. Dlatego nie zaleca się długich spacerów w godzinach porannych, gdy stężenie pyłków w powietrzu jest najwyższe. Dodatkowo, warto ograniczyć pobyt na zewnątrz w tym czasie. Jedynym bezpiecznym miejscem, w którym możemy uniknąć uczulających pyłków i niechcianych owadów, jest nasz dom.

Antyalergiczna moskitiera tesa® z filtrem przeciw pyłkom

Jednak trudno sobie wyobrazić sytuację, w której musimy zamykać się w czterech ścianach. Dodatkowo, w przypadku alergii zaleca się częste wietrzenie pomieszczeń. Aby zapobiec dokuczliwym objawom, pomocna okaże się antyalergiczna moskitiera tesa® z filtrem przeciw pyłkom. Jest to zupełnie nowatorskie rozwiązanie dostępne na polskim rynku, które łączy w sobie zalety tradycyjnych moskitier okiennych, chroniących przed owadami, z specjalną osłoną antyalergiczną. Ta innowacyjna moskitiera przyniesie ulgę alergikom, zmniejszając lekkie i umiarkowane objawy alergii. Antyalergiczna moskitiera tesa® zabezpiecza przed unoszącymi się w powietrzu pyłkami, jednocześnie zapewniając dostęp do świeżego powietrza w naszym domu. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu alergicy mogą złagodzić uciążliwe objawy, takie jak katar sienny. Filtrowanie pyłków przez antyalergiczny filtr przekracza 98% pyłków brzozy, co zostało potwierdzone certyfikatem ECARF – znakiem jakości przyznawanym produktom przyjaznym alergikom.

Jednak pyłki roślin to nie jedyna przyczyna alergii latem. Ukąszenia owadów również mogą wywoływać alergię. Alergia na jad występuje, gdy po ukąszeniu owada występuje obrzęk większej powierzchni ciała, zamiast tylko lokalnego obrzęku i zaczerwienienia. Często towarzyszą jej gorączka, dreszcze i ból głowy. W najcięższych przypadkach może dojść do wstrząsu anafilaktycznego, stanowiącego realne zagrożenie dla życia. Nawet bez objawów alergicznych, ukąszenia owadów są uciążliwe i irytujące. W tym przypadku również przydatne są antyalergiczne moskitiery tesa®, które oprócz filtrowania pyłków, chronią przed irytującymi ukąszeniami owadów.

Moskitiera antyalergiczna  tesa®

Dodatkową zaletą tej moskitiery jest łatwy montaż na oknie za pomocą samoprzylepnego rzepu tesa® Premium, a także możliwość usunięcia jej bez śladu po zakończeniu sezonu pylenia. Siatka w kolorze antracytu, która zapewnia swobodne korzystanie z okien, nie ogranicza widoczności. Można ją również dostosować do mniejszych rozmiarów, aby pasowała do większości okien. Antyalergiczna moskitiera tesa® to rozwiązanie, które zapewni nam dobre samopoczucie i pozwoli zapomnieć o negatywnych skutkach alergii w ciągu dnia.

Źródło:
TESA

Related posts

Leave a Comment