Uniwersalność dachówki płaskiej

dachówka

Przodujący w obecnych trendach, nowoczesny styl charakteryzuje się prostą formą i czystą linią. Marka BMI Braas posiada w swojej ofercie propozycje nowoczesnych modeli zarówno dla miłośników dachówek ceramicznych, betonowych, jak i blachodachówek. Wszystkie propozycje w nowoczesnym wydaniu występują w różnorodnej kolorystyce, co umożliwia idealne dopasowanie do każdego projektu.

Dachówka płaska
Tegalit Protegon betonowa dachówka – kwintesencja nowoczesnej architektury,
Fot. Grupa BMI Polska
Dachówka płaska
Turmalim ceramiczna dachówka – indywidualne wyrażenie,
Fot. Grupa BMI Polska

Zobacz również:
http://architektura.info.pl/2021/08/31/podloga-w-kuchni-jak-wybrac-idealna/

Dachówka płaska
Aerodek Quadro pierwsza płaska blachodachówka – elegancki minimalizm,
Fot. Grupa BMI Polska

Styl klasyczny nigdy nie wyjdzie z mody, a w szczególności w przypadku dachów spadzistych. Nadający szlachetnego wyrazu zarówno nowym, jak i starszym budynkom. W ofercie BMI Braas znajdziemy klasyczny model, tradycyjną karpiówkę – dachówkę ceramiczną Opal oraz Opal Żłobkowany. Poprzez niewielkie wymiary, daje możliwość stworzenia różnych skomplikowanych form architektonicznych. Ta klasyka w wydaniu marki Braas to mnogość kolorów, dzięki którym można nadać indywidualny charakter swojemu dachowi.

Dachówka płaska
Opal żłobkowany ceramiczna dachówka – historyczna forma, klasyczny wygląd,
Fot. Grupa BMI Polska

Dla projektów nieszablonowych BMI Braas w swojej ofercie przygotowało wyjątkową dachówkę ceramiczną Smaragd o diagonalnym układzie. Jej indywidualny charakter przypominający efekt pokrycia łupkami, nadaje niebanalny wygląd dachowi. Sprawdzi się zarówno przy dachach pochyłych jak i pionowych elewacjach, jako dachówka okładzinowa.

Sprawdź również:
http://gazetainstalacyjna.pl/2021/08/31/jak-wyeliminowac-slabe-punkty-stalowego-dachu/

Źródło:
Grupa BMI Polska

Related posts

Leave a Comment