BoConcept prezentuje Lille: perfekcyjną sofę do małych przestrzeni w miejskim stylu

Aranżacje wnętrz

Funkcjonalność na nowo

Nowoczesna sofa powinna być nie tylko bardzo wygodna, ale również ponadczasowa i uniwersalna. Właśnie dlatego każda kolejna sofa Lille będzie się różnić od poprzedniej dzięki bezkonkurencyjnym możliwościom personalizacji koloru, tapicerki, podłokietników i rodzaju nóg. Ta zasada funkcjonalności na nowo doskonale wpisuje się w filozofię marki BoConcept „Any Style As Long As It’s Yours”.

sofa do małych przestrzeni w miejskim stylu
Sofa w odcieniach brązu,
Fot. BoConcept

Na uwagę zasługuje również zaokrąglona, otulająca forma podłokietników, które zachęcają do relaksu. Warto zaznaczyć, że Lille dostępna jest w wersji 1, 2, 2.5 oraz 3-osobowej. Tak rozbudowane możliwości personalizacji zadowolą nawet najbardziej wymagających konsumentów, a lekka i atrakcyjna forma sofy przypadnie do gustu każdemu.

Piękno tkwi w prostocie

Wielofunkcyjne, minimalistyczne meble cieszą się coraz większą popularnością. Model Lille to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają prostej elegancji o niezwykłej wartości. Ascetyczna, szlachetna forma przetrwa próbę czasu i będzie dobrze się prezentować w towarzystwie zróżnicowanych dodatków aranżacyjnych.

sofa do małych przestrzeni w miejskim stylu
Sofa w odcieniach czerni,
Fot. BoConcept

Pozycję poduch oparcia można dostosowywać do aktualnej potrzeby, dzięki czemu sofa zapewnia idealny komfort zarówno przy czytaniu ulubionej książki, jak i oglądaniu wciągającego serialu. Lille ma w sobie to, co najlepsze, nie tracąc przy tym estetyki i jakości. Właśnie to czyni nowość marki BoConcept tak wyjątkową i sprawia, że jest jednym z najbardziej ekscytujących produktów tego sezonu.

Zobacz również:
http://architektura.info.pl/2021/08/24/projekt-inspirowany-sportem-centrum-olimpijskie-w-warszawie-autorstwa-pracowni-kulczynski-architekt/

Dobry design w duńskim stylu

Marka BoConcept została założona w 1952 roku w Danii. Obecnie jest producentem o zasięgu globalnym z 300 salonami w 65 krajach. Duńska marka pracuje z nagradzanymi projektantami, tworząc kolekcję mebli, dodatków i lamp do mieszkań i przestrzeni biznesowych w miejskim stylu.

sofa do małych przestrzeni w miejskim stylu
Sofa w odcieniach czerni,
Fot. BoConcept

Pod hasłem „Live Ekstraordinær” BoConcept oferuje swoim klientom osobistą Usługę Projektowania Wnętrz oraz jedne z najlepszych na rynku możliwości personalizacji swoich mebli zarówno do przestrzeni prywatnych, jak i publicznych. Warto zaznaczyć, że wszystkie produkty BoConcept wyróżniają się wyjątkowym designem i estetyką.

sofa do małych przestrzeni w miejskim stylu
Sofa w odcieniach grafitu,
Fot. BoConcept

Sprawdź również:
http://gazetainstalacyjna.pl/2021/08/19/dobry-klimat-w-domu/

Źródło:
BoConcept

Related posts

Leave a Comment