Ogród w skandynawskim stylu

Ogród

Wiosną i latem, granica między wnętrzem i zewnętrzem coraz bardziej się zaciera. Wiele czasu spędzamy na tarasie bądź w ogrodzie, które przejmują funkcję jadalni, a czasem również salonu.

ogród, skandynawski styl
Ogród w skandynawskim stylu,
fot. BoConcept

BoConcept wraz z projektantem Henrikiem Pedersenem odpowiadają temu trendowi kolekcją ogrodową, która łączy w sobie luksusową elegancję, skandynawską prostotę i komfort mebli domowych.

Wygodna i praktyczna Elba

Dla wielbicieli miejskiego stylu powstały krzesła Elba, wprowadzające do ogrodu nieformalny klimat. Wiklinę wykonano z polietylenu o dużej gęstości, co zabezpiecza materiał przed oddziaływaniem promieni UV. Krzesła można układać jedno na drugim, co pozwala zaoszczędzić miejsce podczas przechowywania. Aby jeszcze podnieść komfort użytkowania, do krzeseł można dokupić dostosowane poduszki.

ogród, skandynawski styl
Szary wypoczynek na tarasie,
fot. BoConcept

Zobacz również:

http://architektura.info.pl/2020/07/16/czy-krakowski-rynek-biurowy-zwolni/

Salon w ogrodzie

Krzesło Adelaide wyróżnia się smukłą formą i linią. Henrik Pedersen, zainspirowany kształtem żołędzia, zaprojektował piękne i wygodne krzesło o silnym charakterze. Plastikowe siedzisko jest proste w pielęgnacji i sprawia, że krzesło sprawdzi się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

ogród, skandynawski styl
Czarne krzesła oraz stół na tarasie,
fot. BoConcept

Krzesło jest dostępne w wersji z podłokietnikami i bez nich, w zależności od indywidualnych preferencji użytkowników. Istnieje możliwość personalizacji mebla.

Towarzysze relaksu

Rome to kolekcja mebli wypoczynkowych, na którą składają się modułowe sofy oraz stoliki kawowe w dwóch rozmiarach. Jej dopełnieniem jest również leżak, który łączy luksusowe, odporne na działanie czynników atmosferycznych materiały oraz kunszt wykonania. Aby zapewnić odporność mebli na słońce, tkanina zewnętrzna została wykonana w 100 % z polipropylenu.

ogród, skandynawski styl
Krzesła i stół w odcieniach czerni na tarasie,
fot. BoConcept

Materiał został podgrzany podczas tkania, a ściegi – specjalnie opracowane, aby zapobiec także przenikaniu wody. Dzięki temu Rome jest trwałym i odpornym na czynniki zewnętrzne kompanem relaksu na świeżym powietrzu.

Zobacz także:

http://gazetainstalacyjna.pl/2021/05/24/carrara-i-basalt-nowe-wypelnienia-drzwi-awidoor-od-awilux/

Źródło:

BoConcept

Related posts

Leave a Comment