Bo liczy się wnętrze!

Rosnące obecnie tempo życia wymusza na nas poszukiwanie miejsca wytchnienia i ukojenia od codziennego pędu i zgiełku. To właśnie dom, pełniący rolę bezpiecznej przystani od zewnętrznego chaosu, ma być miejscem, gdzie możemy się schronić przed hałasem i wyciszyć pobudzone zmysły. Aby realizował funkcję prawdziwej ostoi i odpowiednio zorganizowanej strefy relaksu, należy go dobrze i praktycznie zaaranżować.

Najważniejsze jest wnętrze – wyjątkowe i stanowiące odzwierciedlenie indywidualnego charakteru jego właściciela. Powinno wyróżniać się oryginalnym, pięknym designem i maksymalną ergonomią. Stworzenie idealnej przestrzeni stanowi nie lada wyzwanie. Naprzeciw naszym potrzebom wychodzi firma Peka – oferuje ona szeroką gamę produktów organizujących i porządkujących wnętrze domu. Produkty marki cechują się trwałością i niezawodnością, co potwierdzają nie tylko usatysfakcjonowani użytkownicy, ale również liczne certyfikaty. Oto jej sposoby na efektywne usprawnienie funkcjonowania naszych domów. Ponieważ ergonomia wnętrz jest dla niej najważniejsza!

Za kulisami

Jak skutecznie stworzyć kameralną, prywatną przestrzeń? System Hawa umożliwia ukrycie przestrzeni za drzwiami schowanymi do wnęki zbudowanej między korpusami, co nie zaburza estetyki wnętrza po otwarciu frontu. To idealna opcja „schowania” kuchni, biura czy garderoby – zwłaszcza wtedy, gdy nie chcemy, by nasza przestrzeń była widoczna dla gości. Zamknięcie pomieszczenia daje efekt naturalnej powierzchni mebla, nie zaburzając wizualnej strony ukrywanej przestrzeni. Co więcej, brak szyn w dolnej części systemu to gwarancja wygody i bezpieczeństwa.

Wyszukany indywidualizm

Komfort i elegancję w organizacji przestrzeni zapewni system Pecasa. To aranżacja bez ograniczeń, która umożliwia różnorodność i indywidualność zestawień, dzięki czemu system można wykorzystać zarówno w pokoju dziennym, domowym biurze, jak i garderobie czy szafie wnękowej. Przeszkody nie stanowią nawet przestrzenie pod skośnymi sufitami. Pecasa nada im stylowego, designerskiego charakteru i wykorzysta pozornie trudne do zagospodarowania wnętrze. Stanowi również połączenie wygody i indywidualizmu, dzięki czemu nada naszym pomieszczeniom wyjątkowego charakteru. Na jednej ścianie możemy zamontować telewizor, wytrzymałe, metalowe półki o prostej konstrukcji i delikatnej fakturze, a także wszelkie inne akcesoria meblowe. Centralny profil ścienny w połączeniu z komponentami modułowymi pozwala stworzyć jedyny w swoim rodzaju, personalizowany mebel.
Extendo to ergonomiczne półki o wszechstronnym zastosowaniu użytkowania i przyciągającym wzrok designie. Posiadają one ergonomiczny kształt i wyprofilowane są z jednolitej blachy tak, by zachować wysoką sztywność. Sprawdzają się zarówno w wyposażeniu wysokich słupków w kuchni, szafek zlokalizowanych nad czy pod piekarnikiem, jak również w garderobie. Ich dno zabezpieczone jest matą antypoślizgową, zapobiegającą przesuwaniu się przedmiotów podczas wysuwania i wsuwania półek. Co więcej, oferta umożliwia dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Do półek można zastosować również funkcjonalne dodatki: magnetyczne barierki, podziałki Libell, czy też dodatkowe nadstawiane półki.

Architektura zamknięta w… półce

We wnętrza o industrialnym charakterze wpisze się modułowy system półek Smartcube. Wyróżnia się on nowoczesnym stylem i geometryczną formą z możliwością rozbudowy. Dzięki modernistycznemu kształtowi, efektownie prezentuje się w każdym wnętrzu. Jak wskazuje nazwa, Smartcube to swego rodzaju koncepcja architektoniczna, która powstała na bazie kostki. Stanowi praktyczne rozwiązanie do zastosowania w kuchni, salonie, pokoju czy korytarzu. Sprawdzi się zarówno jako samodzielna półka, jak i w formie rozbudowanego regału czy zintegrowanej części istniejących już mebli. Dodatkowe elementy można kompletować oddzielnie, tworząc własne konstrukcje.
Oferowane systemy pomagają optymalnie urządzić i zagospodarować wnętrza mebli, a zwłaszcza szafek. Dzięki uporządkowanej przestrzeni, cały dom zyska na ergonomii, a jego mieszkańcy będą cieszyć się wygodą użytkowania. Z marką Peka stworzymy przytulny, designerski, a zarazem funkcjonalny dom!

źródło okkpr.pl

Related posts

Leave a Comment