Kolekcja biopodłóg PURLINE wineo 1500

Idealna podłoga to taka, która łączy w sobie atrakcyjny wygląd i funkcjonalność, a jednocześnie jest przyjazna środowisku. Nie bez znaczenia pozostają też trwałość oraz łatwość montażu i utrzymania w czystości. Przykładem produktu, który spełnia wszystkie te cechy jest najnowsza kolekcja biopodłóg PURLINE wineo 1500.

Wyjątkowe właściwości w zgodzie z naturą

Nowa linia wineo 1500 to podłogi poliuretanowe zawdzięczające swoją wysoką jakość wykonaniu z najlepszych tworzyw. Podstawę stanowi wyjątkowo trwały kompozyt ecuran, w którego skład wchodzą głównie surowce odnawialne oraz naturalne wypełniacze, takie jak olej rzepakowy i rycynowy oraz kreda. Produkt nie zawiera plastyfikatorów, chloru ani rozpuszczalników. Gwarantuje to całkowite bezpieczeństwo dla zdrowia, a także zgodność z ideą ekorozwoju. Ponadto kolekcja wineo 1500 posiada wszystkie zalety tradycyjnych podłóg poliuretanowych – jest odporna, elastyczna oraz komfortowa w użytkowaniu. W rezultacie doskonale sprawdzi się nie tylko w prywatnych mieszkaniach, ale też w intensywnie eksploatowanych obiektach użyteczności publicznej i pomieszczeniach specjalnego przeznaczenia, takich jak autobusy czy pociągi. Podłogi z linii PURLINE charakteryzują się neutralnym zapachem oraz wyjątkową odpornością na promieniowanie UV i wysoką temperaturę.

Szeroka gama kolorów i formatów

W serii wineo 1500 znaleźć można wiele formatów oraz dekorów podłóg wyróżniających się niebanalnym wzornictwem oraz zróżnicowanym sposobem montażu i zebranych w dziewięć grup produktowych: wineo 1500 wood XS, wineo 1500 wood L, wineo 1500 wood XL, wineo 1500 stone XL, wineo 1500 wood ∞, wineo 1500 chip ∞, wineo 1500 fusion ∞ oraz wineo 1500 acoustic ∞). Do wyboru mamy idealną do zagospodarowania dużych powierzchni biopodłogę w formie rolki (kolekcje chip ∞, wood ∞, fusion ∞ oraz acoustic ∞), a także klejoną do podłoża podłogę w atrakcyjnym formacie paneli (wood XS, wood L, wood XL) i płytek (stone XL, Fusion XL). Wielość dostępnych rozmiarów – od niewielkiego XS o wymiarze 600 x 100 mm po pokaźny XL (1000 x 500 mm) stwarza ogromne możliwości kreatywnego aranżowania przestrzeni, umożliwiając tworzenie oryginalnych układów nawierzchni czy optycznego powiększenia pomieszczeń. W ramach kolekcji wineo 1500 znajdziemy zarówno dekory drewniane, jak i kamienne, ciemne i jasne, utrzymane w ciepłej lub chłodnej stylistyce. Dodatkowo, część z nich posiada fugę V4, dzięki czemu zyskują jeszcze większą autentyczność. Tak szeroki wybór sprawia, że bez trudu będziemy w stanie wybrać produkt wpisujący się w stylistykę naszego wnętrza.

Related posts

Leave a Comment