9design otworzył ekspozycję na warszawskim Wawrze

salon pokazowy W wARSZAWIE

9design.pl na początku swojej działalności funkcjonował jako internetowy sklep ze wzornictwem. Po 10 latach wciąż kupimy tu oryginalny europejski design, ale teraz właściciele marki, Anna i Krystian Dobrzyccy, mogą pochwalić się imponującą 350 m2 ekspozycją, mieszczącą się przy ulicy Lucerny 25 w Warszawie.
Już dzisiaj warto zarezerwować czas, żeby się tam wybrać.

Ekspozycja 9design na warszawskim Wawrze skupia nie tylko proste rozwiązania, nawiązujące do stylu skandynawskiego, czy holenderskiego, ale także wiele kultowych projektów premium oraz wyjątkowo szeroką ofertę dekoracji. Od wejścia czuje się tu pasję do dobrze zaprojektowanego wzornictwa, połączoną ze świadomością bieżących trendów oraz eklektyzmem w aranżacji wnętrz.

Wizytówką salonu jest szeroki wybór mebli, lamp i dodatków renomowanych światowych marek – m.in. Artemide, Le Klint, Flos, Bomma, Brokis, Ingo Maurer, Foscarini, Zuiver, HK Living, czy oświetlenie LZF Lamps. Ofertę dopełniają polskie personalizowane sofy, stoły, fotele i krzesła znanych marek Fameg, Szyszka Design, Inspirium i Swallow’s Tail.
Showroom zachwyca swoją różnorodnością, atmosferą i podejściem do prezentacji oferty. Współtworzący go zespół, podobnie jak właściciele, to ludzie zafascynowani designem, którzy podejmują się doradztwa w realizacji nawet najbardziej śmiałych wizji klientów.

Selekcja mebli w 9design jest bardzo przemyślana. Proponujemy nie tylko nowości, które swoją inaugurację mają podczas targów, ale również sięgamy po meble vintage, które pięknie dopełniają współczesne wnętrza. Klienci przychodzą do nas jak do domu dobrych znajomych. Zazwyczaj spędzają tu dużo czasu, odkrywając kolejne pomieszczenia, zaaranżowane dla ułatwienia w formie pokojów dziennych. Wyborem asortymentu zajmuje się sama. Chcę, by nasza oferta była nie tylko ozdobą wnętrza – ma kryć w sobie komfort, nowoczesną myśl projektową i szlachetne materiały.
Na przestrzeni 350 m2 zgromadziliśmy meble, oświetlenie i dodatki stworzone przez najlepszych twórców designu, ale także propozycje mniejszych manufaktur, które uwiodły nas swoją filozofią projektowania

– mówi o koncepcie 9design właścicielka, Anna Dobrzycka.

Na wyciągnięcie ręki

Salon 9design stwarza unikalną możliwość obejrzenia różnorodnych aranżacji i nabycia ich „od ręki”, ale oddaje do dyspozycji klientów także nowoczesne technologie, dzięki którym zakupowe doświadczenie zyskuje zupełnie nowy, intrygujący wymiar.  Przed wizytą możemy odbyć wirtualny spacer po salonie; zobaczyć całą ekspozycję bez wychodzenia z domu i jednocześnie podczas „zwiedzania” sprawdzić ceny wszystkich produktów z wybranej aranżacji. Interesującym rozwiązaniem, które docenią szczególnie profesjonaliści z branży architektonicznej, jest specjalna platforma, dedykowana architektom i projektantom wnętrz, pozwalająca na proste wykorzystywanie oferty sklepu w projektach.

Wśród najlepszych

9design jako jeden z trzech polskich sklepów, pośród kilkuset salonów wnętrzarskich na świecie, może poszczycić się nagrodą Gia Innovation Awards w kategorii „Digital Commerce Award for Excellence in Online Retailing“.

Global Innovations Award (GIA) to prestiżowy konkurs organizowany przez amerykańskie stowarzyszenie IHA (Internatinal Houseware Association) dla sklepów z branży wyposażenia wnętrz, w którym biorą udział salony z ponad 30 krajów, m.in. USA, Włoch, Portugalii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Japonii, Brazylii, Argentyny czy Nowej Zelandii. Niezmiernie cieszy nas fakt, że nasze starania zostały docenione nie tylko przez klientów, ale także profesjonalistów. Tego typu wyróżnienie to najlepsza nagroda, będąca wyrazem uznania dla pracy każdego z nas

– dodaje Anna Dobrzycka.

Źródło: 9design.pl

Related posts

Leave a Comment