Sterowanie roletami bez wysiłku? Sprawdź, co potrafi zestaw do inteligentnego sterowania roletami!

Dzisiejsze inteligentne systemy i smart urządzenia pozwalają na zautomatyzowanie praktycznie całej domowej przestrzeni. Innowacyjne produkty to w końcu rozwiązania dedykowane nie tylko oświetleniu czy ogrzewaniu w naszym domu, lecz także systemowi zarządzania bramami lub roletami. Dzięki zestawowi do inteligentnego sterowania roletami zapewnimy sobie maksimum komfortu, wygody i bezpieczeństwa. Smart urządzenia nie tylko wyręczą nas w codziennych czynnościach, lecz także zaoferują możliwości, o których dotychczas mogliśmy tylko pomarzyć.

Obudź do życia przestrzeń swojego domu

Inteligentny dom to miejsce, w którym nasze potrzeby spełniane są natychmiast, a domownicy otoczeni są należną opieką o każdej porze dnia i nocy. Można pomyśleć, że zarządzanie roletami, żaluzjami czy bramami to w tej przestrzeni pozornie nieistotny aspekt, który nie może nam zaoferować szerokich możliwości. Nic bardziej mylnego. Inteligentne sterowanie roletami pozwala zminimalizować czas, jaki przeznaczamy na codziennie czynności, a także podnieść poziom naszego bezpieczeństwa – wszystko dzięki automatycznemu otwieraniu i zamykaniu rolet na noc lub podczas dłuższej nieobecności. Nie mówiąc już o tym, że automatyczne sterowanie roletami, dostosowane do warunków atmosferycznych, pozwoli nam wygenerować realne oszczędności. Jak wdrożyć te rozwiązania? Wystarczy wybrać zestaw do inteligentnego sterowania roletami.

Co wchodzi w skład takiego zestawu i jakie stwarza możliwości? Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach inteligentnego sterowania roletami, zapytaliśmy twórców Fibaro o to, czym wyróżniają się oferowane przez nich smart urządzenia i dlaczego każdy z nas powinien mieć je w swoim domu.

Zestaw do sterowania roletami: ogrom możliwości i funkcjonalność

Zestaw do sterowania roletami od Fibaro stwarza przed nami znakomite możliwości w zakresie zarządzania roletami, markizami, żaluzjami lub bramami w naszym domu. Komfortowe zasłanianie i odsłanianie rolet, pozycjonowanie poziomu rolet w zależności od pory dnia, ustawienia czasowe, a wreszcie realizacja nawet złożonych scen to tylko niektóre z rozwiązań, jakie oferują nam producenci Fibaro. Wystarczy jedno kliknięcie w aplikacji Fibaro lub na mobilnym pilocie, aby zarządzać dowolnie wybraną roletą bądź wszystkimi w danym pomieszczeniu. Wszystko za sprawą smart produktów, jakie wchodzą w skład zestawu do sterowania roletami: kompaktowej centrali Home Center Lite, zarządzającej urządzeniami Fibaro przy pomocy intuicyjnej aplikacji, trzech modułów Roller Shutter 3, umożliwiających sterowanie roletami, oraz idealnie zaprojektowanemu pilotowi, który pozwoli na zarządzanie domem z poziomu naszej kanapy.

Poznaj magię komfortu

Choć opuszczanie rolet to prosta czynność, którą wykonujemy przecież codziennie, to chyba nikt nie lubi wstawać z kanapy i przerywać oglądania swojego ulubionego filmu lub serialu. Dzięki KeyFobowi dołączonemu do zestawu do sterowania roletami Fibaro z łatwością zaprojektujemy rolety w pomieszczeniu tak, aby opuszczały się w wybranym przez nas momencie. Wystarczy jedno kliknięcie i możemy cieszyć się seansem w nastrojowym półmroku.

To oczywiście nie koniec możliwości. Automatyczne zamykanie i otwieranie rolet w oparciu o harmonogram pozwoli nam lepiej dostosować zaciemnienie w naszym domu do naszego trybu dnia. Budzenie się w pomieszczeniu, do którego powoli wpadają pierwsze promienie słońca – czy nie brzmi wspaniale? Wystarczy zsynchronizować nasz budzik z otwieraniem rolet w sypialni i kuchni, aby nasz poranek był znacznie przyjemniejszy niż dotąd.

Dom taki jak Ty

Nie zapominajmy, że zestaw do sterowania roletami to dopiero początek. Dzięki inteligentnym urządzeniom Fibaro z łatwością stworzymy taką domową przestrzeń, która będzie wychodzić naprzeciw naszym potrzebom – w końcu Fibaro to nieograniczone możliwości dla naszej rodziny. Producenci zadbali o to, aby wszystkie urządzenia były ze sobą kompatybilne i mogły współpracować w wybrany przez nas sposób – tylko od nas zależy, jaki inteligentny ekosystem z nich stworzymy. Aby wykorzystać w pełni możliwości centrali Home Center Lite, wystarczy rozszerzyć inteligentny system swojego domu o nowe produkty. 

Chcesz zainstalować zestaw do sterowania roletami w swoim domu? Zajrzyj na stronę producenta Fibaro i dowiedz się więcej o możliwościach inteligentnych urządzeń, jakie wchodzą w jego skład!

Related posts

Leave a Comment