Polecane dzielnice w Krakowie – który deweloper ma je w ofercie?

Kupno mieszkania nie sprowadza się wyłącznie do wyboru samej nieruchomości. Nabywając mieszkanie można śmiało powiedzieć, że częściowo „kupujemy” też jego okolice. Musimy czuć się dobrze nie tylko wewnątrz budynku, ale i w całym rejonie, w którym będziemy się najczęściej poruszać. Przy wyborze lokalizacji deweloperzy w Krakowie biorą pod uwagę wszystkie czynniki wpływające na dobre samopoczucie nowych mieszkańców.

Deweloper w Krakowie, który zapewni bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to jedna z pierwszorzędnych naturalnych potrzeb człowieka. Stąd ważnym jest, aby osiedle, w którym chcemy zamieszkać było zamknięte i najlepiej oferowało monitoring i/lub całodobową ochronę. EKOPARK – deweloper w Krakowie, stworzył inwestycję U Przybyszewskiego oferującą powyższe systemy bezpieczeństwa. Ponadto, osiedle to znajduje się w dzielnicy Bronowice, która to zajęła w Rankingu Dzielnic Otodom trzecie miejsce pod względem bezpieczeństwa w Krakowie oraz jest najbardziej polecaną dzielnicą przez jej mieszkańców.

Rodziny z dziećmi i zwierzętami – krakowski deweloper myśli o wszystkich

Zwierzyniec najbardziej przyjazną dzielnicą pod Wawelem. Jak pokazuje Ranking Otodom, dzielnica ta posiada najczystszą okolicę, miłych i przyjaznych mieszkańców oraz jest najbardziej zieloną częścią miasta. Deweloperzy w Krakowie sytuując swoje mieszkania w tamtejszym rejonie myślą o rodzinach, kochających zieleń oraz o miłośnikach zwierząt, dla których ważne są długie spacery z pupilami. Zwierzyniec zajmuje również drugie miejsce pod względem najchętniej polecanych dzielnic.

Deweloper w Krakowie ma niełatwe zadanie

Znalezienie najodpowiedniejszego miejsca do osiedlenia się nie jest takie proste. Dlatego też każdy deweloper w Krakowie robi wszystko, by sprostać oczekiwaniom obecnych i nowych mieszkańców miasta, sytuując swoje inwestycje w możliwie atrakcyjnych i przyjaznych częściach aglomeracji.

https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/landingi-editor-uploads/Wtc0cc7t/OTODOM_Ranking_Krakow_20170915_web.pdf
https://www.otodom.pl/wiadomosci/ranking-dzielnic/gdzie-w-krakowie-jest-najwiecej-zieleni-id6908.html

Related posts

Leave a Comment